Zapraszamy Państwa serdecznie do naszej restauracji „Neptun” położonej w Międzyzdrojach zaraz przy wejściu do Amfiteatru od strony hotelu „Amber Baltic”, gdzie malowniczy widok uzupełniany jest smakowitościami naszych potraw z ryb i dań kuchni polskiej. Nasza Restauracja mieści się blisko takich miejsc jak molo, Gabinet figur woskowych, Aleja Gwiazd, plaża, park i ogromny Plac zabaw dla dzieci. Polecamy zwiedzanie tych atrakcyjnych miejsc. Latem, w części ogrodowej przyległej do naszego kompleksu gastronomicznego, usłyszeć można melodie grane przez ulicznych artystów. „Neptun” to lokal, w którym usłyszą Państwo nastrojową muzykę, przyjazny dla dzieci, na które czeka kosz zabawek, kolorowanki, książeczki. Posiadamy również krzesełka do karmienia.

Nasza obsługa w sposób sprawny, miły i rzetelny umili Państwu czas spędzony w restauracji. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze potraw i trunków, aby w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Naszą codzienną misją jest zapewnienie najlepszejkuchni - najwyższej jakości i świeżości, zapewnienie doskonałej obsługi, dbanie o każdego klienta.

Restauracja w swojej ofercie posiada smaczne śniadania, przekąski, dania mięsne, mączne, pyszne zupy, makarony oraz smaczne desery. Oferujemy bogaty wybór świeżych ryb w różnych postaciach, od tradycyjnej rybki smażonej po wykwintne dania rybne. Również polecamy szereg różnego rodzaju dodatków do dań : sałatki, surówki, frytki, ziemniaki, sosy. Smak potraw podkreśli wino, które serwujemy. Nie zabraknie także piwa, drinków, soków i kaw.

Zapraszamy do menu